Nowa Pracownia to miejsce gdzie realizujemy projekty wnętrz, form oraz grafiki użytkowej. Naszym celem jest tworzenie projektów przystosowanych pod indywidualne potrzeby przyszłych użytkowników. Takie założenie gwarantuje przyszłe zadowolenie klienta.

Waldemar Waszkiewicz

Waldemar Waszkiewicz

Dyplom inżyniera architekta na Wydziale Architektury i Urbanistyki Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Projektował i wykonywał reklamy dla takich marek jak: Praktiker, Organika, Fundacja Pogranicze. Współpracował z Vitra Design Museum przy miniaturyzacji kolekcji muzealnej, wykonywaniu makiet architektonicznych oraz prowadząc serwis wystaw. Projektant wnętrz dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Linda Adrianowska

Linda Adrianowska

Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na kierunku Architektura i Urbanistyka. W projektowaniu na pierwszym miejscu stawia funkcjonalność  przestrzeni, starając się przy tym każdorazowo osiągnąć inny i zaskakującyt efekt wizualny. Do każdego przsedsięwzięcia podchodzi indywidualnie, starając się pogodzić marzenia inwestora z rzeczywistością. Prywatnie fanka odnawiania starych mebli i ładnych przedmiotów.

Karol Waszkinel

Karol Waszkinel

Absolwent kierunku Architektura  Wnętrz w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Specjalizuje się w wiuzalizacjach 3D. Projektant mebli, współtwórca wielu prac dyplomowych i magisterskich. W wolnym czasie tworzy biużuterię z bursztynu. Pasjonat motocykli.

https://www.facebook.com/WaszkaArt

Krzysztof Nogieć

Krzysztof Nogieć

Absolwent kierunku Wzornictwo Przemysłowe w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Małgorzata Kapuścińska

Małgorzata Kapuścińska

Studentka II stopnia na kierunku wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. 
Absolwentka architektury wnętrz na Politechnice Koszalińskiej. Obecnie poszukuje swojej drogi projektowej, która balansuje między wnętrzami, biżuterią, designem oraz komunikacją wizualną. Lubi eksperymentować, nie boi się wyzwań, a każdy projekt traktuje jako możliwość poszerzania horyzontów, samorealizacji i dobrej zabawy. W swoich pracach stawia na prostotę i funkcjonalizm. Stara się wykorzystać w maksymalny sposób materiał i pokazać go w zupełnie innej odsłonie.
http://issuu.com/kapuscinska.malgorzata
Katarzyna Kulczycka

Katarzyna Kulczycka

Absolwentka kierunku Architektura  Wnętrz w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Praktykę zawodową rozpoczęła już w trakcie studiów pracując w biurze projektowym. Obecnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, w dalszym ciągu pracuje zawodowo zajmując się projektowaniem wnętrz oraz stoisk wystawienniczych. Do każdego tworzonego projektu podchodzi z pasją i dąży do indywidualności powstałych obiektów, zachowując przy tym główną ideę -funkcjonalność.

Nasi klienci:

Senator
Unitral